Oferta pracy

Zastępca Managera Sklepu

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Lidl Sp. z o.o. Sp. k.

Majorka 2

Ostrów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników

  • Zarządzanie gospodarką towarową

  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach

  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Nasze wymagania

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Średnie wykształcenie

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Wynagrodzenie zawsze na czas

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Możliwość dostosowania grafiku do Twoich potrzeb

  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne