Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Managera Spaghetterii

AVANTI H.A.ŻOŁĄDKOWSCY sp.j.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Stary Rynek 76
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Stary Rynek 76

Poznań

Z-ca managera Spaghetterii , we współpracy z managerem oraz asystentami managera Spaghetterii jest odpowiedzialny za zapewnienie wzorowej obsługi klienta i jak najwyższej jakości oferowanych dań oraz napojów, przy zachowaniu optymalnych kosztów. Współuczestniczy w planowaniu sprzedaży, analizowaniu wyników restauracji, ale również sam szuka nowych rozwiązań, by powiększać zyski restauracji i osiągać zamierzone cele.  Buduje zespół restauracji poprzez rekrutację, szkolenie pracowników oraz motywowanie i docenianie ich codziennej pracy. Większość swojego czasu, prowadząc zmianę zgodnie z obowiązującym harmonogramem pracy, spędza w Spaghetterii,  koordynując pracę zespołu oraz dbając o zadowolenie swoich Gości. Z-ca managera dba nieustannie o pozytywny wizerunek Spaghetterii Avanti.

To praca właśnie dla Ciebie, jeśli:

  • Masz już doświadczenie w zarządzaniu restauracją i kierowaniem zespołem min. 10 osób.
  • Lubisz pracę z ludźmi i bezpośredni kontakt z Gośćmi.
  • Potrafisz budować pozytywne relacje interpersonalne.
  • Posiadasz zdolności analityczne i potrafisz pracować z dużą ilością danych liczbowych.
  • Nieobce jest Ci planowanie czasu pracy podległego zespołu.
  • Bardzo dobrze znasz  MS Office.
  • Dobrze organizujesz pracę sobie i innym, ustalasz priorytety i koncentrujesz się na celach.
  • Masz w sobie  dużo pozytywnej energii, zapału i kreatywnośc.i
  • Szukasz możliwości rozwoju, chcesz podzielić się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami, jak również poznać nasze doświadczenia.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie restauracją i  pracą podległego Zespołu, we współpracy oraz w zastępstwie i porozumieniu z managerem Spaghetterii.
  • Odpowiedzialność za codzienne otwarcia i zamknięcia restauracji w dni w których prowadzisz zmianę, zgodnie z tygodniowym grafikiem pracy Spaghetterii.
  • Zadania HR (grafiki pracy, kontrola czasu pracy, rozliczenia).
  • Utrzymanie optymalnego poziomu kosztów pracy poprzez odpowiednie planowanie, analizę i kontrolę czasu pracy
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników.
  • Kontrola bezpośrednich kosztów Spaghetterii.
  • Dokonywanie zamówień na materiały, towary i usługi serwisowe zewnętrznych firm.
  • Raportowanie i rozliczenia wyników sprzedaży.
  • Wykonywanie raportów fiskalnych dobowych i miesięcznych.
  • Odpowiedzialność za procesy dotyczące obrotu gotówką i inwentaryzację produktów.
  • Rejestracja w systemie X2MANAGER  dokumentów handlowych, księgowych.
  • Odpowiedzialność  za stany magazynowe (poprawne przyjęcia, zgodność z zamówieniami, zapewnienie płynności towarowej, optymalizacja zapasów i minimalizacja strat).
  • Realizacja zaleceń HACCP.
  • Wdrażanie standardów firmy w zarządzanym lokalu i utrzymywanie ich na wysokim poziomie.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku  wśród naszych gości.
  • Codzienna praca na stanowiskach operacyjnych.
  • Przestrzeganie obowiązujących w Avanti, procedur, przepisów BHP i Kodeksu Pracy, oraz zasad dotyczących bezpieczeństwa,  zarówno zatrudnionych pracowników jak i odwiedzających Spaghetterię Gości.

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Realny wpływ na wyniki jakie osiąga restauracja.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, gwarantującą pełną osłonę socjalną i zdrowotną.
  • Wynagrodzenie wypłacane  zawsze na czas.
  • Premie  za wyniki i osiągnięcia.
  • Pracę w rodzinnej firmie z ponad 30 letnia tradycją.

Ogłoszenie archiwalne