Zastępca Menadżera

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Student Depot Sp. z o.o.

    Student Depot to sieć prywatnych akademików o wysokim standardzie adresowana głównie do studentów międzynarodowych wydziałów uczelni w Polsce. Aktualnie poszukujemy do naszego biura w Łodzi:

    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    • Realizowanie celów sprzedażowych związanych z wynajęciem miejsc w akademiku
    • Bieżąca obsługa i troska o wysoką satysfakcję najemców
    • Obsługa systemu rezerwacyjnego online
    • Lokalne działania marketingowe w tym kontakt ze studentami m.in. za pomocą mediów społecznościowych
    • Podstawowa obsługa finansowo – księgowa akademika
    • Efektywna współpraca z centralą i innymi oddziałami.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
    • Nastawienie na realizowanie celów sprzedażowych i obsługowych obiektu
    • Komunikatywność, dobry kontakt z młodymi ludźmi
    • Uprzejmość, wysoka kultura osobista w relacjach z klientami
    • Elastyczność, umiejętność reagowania w zróżnicowanych sytuacjach
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość pakietu Office (zwłaszcza Excel)
    • Mile widziana znajomość innych języków obcych

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, energicznym zespole.
    • Rozwój zawodowy
    • Codzienny kontakt z ciekawymi ludźmi, możliwość poznawania obcych języków i kultur.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Student Depot Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Student Depot Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Szucha 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.