Oferta pracy

Zastępca Menedżera Działu Kartotek

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Cyfryzacja i optymalizacja procesów wprowadzania danych do systemów i ich udostępniania

  • Udział we wdrożeniu systemu informatycznego do zarządzania danymi o produktach i kontrahentach

  • Nadzorowanie bieżącej pracy i realizacji zadań działu

  • Raportowanie efektywności realizowanych działań

  • Tworzenie procedur operacyjnych w zakresie pracy działu

  • Monitorowanie aktów prawnych w zakresie wymagań dla prowadzonego procesu

  • Wspieranie menedżera w bieżącej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem systemów informatycznych do zarządzania danymi

  • Doświadczenie w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów

  • Doświadczenie w realizacji projektów

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę

  • dostęp do platformy nauki języków obcych eTutor

  • dostęp do ebooków i audiobooków

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy