Oferta pracy

Zastępca Menedżera Działu

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Stężyca (pow. rycki)

    Stężyca (pow. rycki), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja powierzonych zadań w oparciu o model wartości JMP,

  • wdrożenie standardów w każdym obszarze produkcji w celu osiągnięcia wysokiej wydajności w zakresie wykorzystania szklarni i wymaganej dostępności roślin,

  • doskonalenie planowania pracy i zarządzania zasobami w celu zwiększenia wydajności, obniżenia kosztów pracy i zwiększenia zysków,

  • automatyzację wszystkich procesów ręcznych i eliminację marnotrawstw,

  • wdrażanie standardów Lean oraz narzędzi do rozwiązywania problemów i usprawnień procesów, tak aby każdy członek zespołu miał wpływ na poprawę wyników biznesowych,

  • opracowywanie i wykorzystywanie narzędzi analitycznych i dostępnych danych w celu podejmowania najlepszych decyzji, identyfikowania obszarów, które wspierają ciągłe doskonalenie,

  • budowanie skutecznej współpracy z Zespołem Technologii Produkcji i innymi Zespołami tak aby angażować wszystkie dostępne zasoby dla optymalnego osiągnięcia celów działowych,

  • zapewnienie zgodności z normami wewnętrznymi i zewnętrznymi (bezpieczeństwo i higiena pracy, ISO28000, IWAY, GlobalGAP itp.),

  • realizacje wymaganych wskaźników oraz odpowiedzialność za efektywność kosztową i gospodarność wszystkich procesów realizowanych w ramach stanowiska: EBITDA, wskaźniki jakościowe, wskaźnik produktywności, % realizacji budżetu,

  • rozwój liderów oraz talentów w zespole, tak aby móc budować swoją ścieżkę kariery.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • znajomość branży uprawy kwiatów ciętych,

  • umiejętności ustalania priorytetów,

  • orientacja na cele,

  • wykonywanie powierzonej pracy zgodnie ze standardami i procedurami firmy,

  • proponowanie rozwiązań optymalizacyjnych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2),

  • umiejętność współpracy z innymi działami.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • pracę u największego polskiego producenta Kwiatów,

  • możliwość rozwoju w unikatowej branży,

  • udział w szkoleniach,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi