Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Prezesa

Biznes Up Egberss Kocel spółka jawna

  • Gostyń

    Gostyń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Prezesem Zarządu oraz Radą Nadzorczą Spółdzielni w zakresie organizacji funkcjonowania Spółdzielni,

  • współtworzenie planów biznesowych oraz ich implementacja i wykonanie,

  • analiza biznesu pod kątem produkcyjno-handlowym,

  • zarządzanie i koordynacja pracy bezpośrednio podległych zespołów,

  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które budują przewagę konkurencyjną i będą uzasadnione biznesowo,

  • reprezentowanie firmy na spotkaniach zewnętrznych, w tym udział w spotkaniach i negocjacjach z partnerami biznesowymi.

  • ponadto będziesz uczestniczyć w posiedzeniach Zarządu, Rady Nadzorczej oraz w Przeglądach Systemów Zarządzania.

Nasze wymagania

  • posiadasz wyższe wykształcenie,

  • Twoje doświadczenie zawodowe to minimum 3 lata pracy jako Dyrektor Zarządzający, Dyrektor Oddziału, Dyrektor Handlowy (lub równorzędne stanowisko) w organizacji należącej do branży FMCG,

  • bezpośrednio zarządzałeś kilku/kilkunastoosobowym zespołem pracowników,

  • zarządzanie strategiczne, świadomość biznesowa, znajomość rynku FMCG nie są Tobie obce,

  • planowanie, ustalanie priorytetów czy też rozwiązywanie problemów towarzyszyły Tobie w codziennej pracy,

  • potrafisz formułować cele strategiczne i rozwojowe,

  • masz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiesz dbać o atmosferę w pracy i rozwój pracowników,

  • potrafisz przekonywać innych do swoich idei,

  • świetnie komunikujesz się w języku angielskim.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i kwalifikacji,

  • system premiowy uzależniony od wyników finansowych,

  • pracę w jednej z najbardziej prestiżowych spółdzielni w Polsce,

  • udział w tworzeniu organizacji o potężnym potencjale,

  • roczny czas na poznanie firmy oraz ułożenie podwalin pod dalszą współpracę zarówno z podwładnymi, członkami Zarządu, jak i członkami Spółdzielni,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikowanie

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o aplikację przez platformę Pracuj.pl lub przesłanie swojego życiorysu wraz z listem motywacyjnym na adres [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy Cię do podjęcia pracy u jednego z liderów branży mleczarskiej, Spółdzielni Mleczarskiej w Gostyniu, zakładu z tradycją i doświadczeniem, który został utworzony przed ponad 130 laty - w 1889 roku. Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu to firma, która działa w rejonie o wysokiej kulturze rolnej i intensywnej produkcji mleka, co pozwala wytwarzać najlepszej jakości przetwory mleczarskie. Spośród ponad 40 różnych produktów mlecznych, które codziennie goszczą na stołach klientów polskich i zagranicznych, największą sławą cieszy się MLEKO ZAGĘSZCZONE rozpoznawalne w całym kraju od początku jego produkcji w 1979 roku.

Naturalne zmiany pokoleniowe w połączeniu z wewnętrznym awansem spowodowały, iż poszukujemy doświadczonego menadżera, który obejmie funkcję Zastępcy Prezesa i będzie współodpowiedzialny za dalszy rozwój organizacji oraz realizacji strategicznych celów.

Przewiń do profilu firmy