Ta oferta pracy jest nieaktualna od 177 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Prezesa Zarządu ds. Technicznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Mieszkaniowa Marymont Potok

    Spółdzielnia mieszkaniowa w Warszawie. Siedziba przy ul. Mickiewicza 64 na Kępie Potockiej.

    Administruje czterema budynkami wielorodzinnymi o łącznej liczbie 529 lokali mieszkalnych i cztery lokale użytkowe.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Zarządzanie zasobami mieszkaniowymi i infrastrukturą w spółdzielni mieszkaniowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
    • uprawnienia budowlane,
    • 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
    • mile widziany staż pracy w spółdzielczości mieszkaniowej

    Oferujemy: pracę w doświadczonym zespole.

    Oferty powinny zawierać:

    • pisemne zgłoszenie do Konkursu z motywacją ubiegania się o dane stanowisko,
    • CV

    Termin składania ofert upływa 21-dnia od ukazania się ogłoszenia.

    Oferty prosimy kierować na adres:

    ul. Mickiewicza 64/89, 01-650 W-wa

    z dopiskiem na kopercie KONKURS

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SM MP z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest SM MP z siedzibą w Warszawie przy ul. Mickiewicza 64/89. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.