Oferta pracy

Zastępca szefa kuchni

Hotel Polanica Resort & SpaO firmie

Hotel Polanica Resort & Spa

Górska 2

Polanica-Zdrój

FILM PROMOCYJNY ZE STRONY HOTELU WWW.HOTELPOLANICA.PL

Hotel Polanica Resort & Spa *** to nowoczesny i komfortowy hotel położony w klimatycznej Polanicy Zdrój. Jeden z wyróżniających się obiektów na Dolnym Śląsku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do współpracy pracownika na stanowisko

ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI

Opis stanowiska:

  • zastępowanie Szefa Kuchni podczas jego nieobecności
  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami,
  • dbałość o wysoki standard świadczonych usług oraz pozytywny wizerunek hotelu,
  • zachowanie estetyki wydawanych potraw,
  • kierowanie i nadzorowanie pracy zespołu podległych pracowników,
  • szkolenie stanowiskowe pracowników,
  • planowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień, współpraca z kontrahentami.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Zastępcy Szefa Kuchni minimum 3 lata,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • zaangażowanie i entuzjazm w realizowaniu zadań,
  • kreatywność kucharska,
  • samodzielność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz rozwiązywania problemów,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczne godziny pracy
przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym zespole
możliwość rozwoju osobistego
kursy i szkolenia
możliwość zakwaterowania na terenie obiektu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Więcej informacji o nas: http://www.hotelpolanica.pl

Administratorem danych osobowych jest spółka DOM.Developer Resort Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.

Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu (www.hotelpolanica.pl), z którą należy się zapoznać i zaakceptować przed złożeniem CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy