Oferta pracy

Zastępca Szefa Kuchni

ANDERSIA HOTEL & SPA POZNAN, a member of Radisson Individuals

plac Andersa 3

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało koordynowanie pracy kucharzy, aby wspólnie tworzyć jakość, podając dania zgodne z najwyższymi standardami. Będziemy oczekiwać od Ciebie nie tylko znajomości dań dostępnych w naszej karcie restauracji Flavoria ale także rozwijania menu. Chcemy również aby do Twoich obowiązków należało efektywne zarządzanie zapasami magazynowymi.

Nasze wymagania

  • Umiesz zarządzać zespołem

  • Gotujesz z pasją

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Szanujesz żywność

  • Znasz zasady HACCP

  • Posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Pakiet benefitów dla Pracowników, w tym: opieka medyczna, zniżki na pobyty w hotelach operatora RIMC Hotels oraz w hotelach Radisson, preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego, zniżki na usługi w hotelu, kartę Multisport, posiłki pracownicze i inne

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prestiżowym hotelu w Poznaniu, w ramach międzynarodowej sieci hotelarskiej oraz przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

ANDERSIA HOTEL & SPA POZNAN, a member of Radisson Individuals to nowoczesny obiekt biznesowy w ścisłym centrum Poznania. Dziewiętnastopiętrowy drapacz chmur, w którym zlokalizowany jest hotel to jedna z wizytówek miasta i miejsce organizacji prestiżowych wydarzeń. W gastronomii wcielamy w życie naszą zasadę najwyższej jakości i dbałości o każdy detal. Poznaj hotel od podszewki! Jeśli jesteś osobą pogodną, uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do świata, otwartą na nowe doświadczenia i chcesz pracować w naszym teamie w Poznaniu - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy