Ta oferta pracy jest nieaktualna od 107 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Szefa Kuchni

  • Poznań, Puszczykowo, wielkopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Restauracja TASTE_it [HOT_elarnia] w Puszczykowie to miejsce chętnie odwiedzane przez gości z Polski i zagranicy. Lokal został wielokrotnie wyróżniony i nagrodzony w konkursach kulinarnych. Posiada swój wyjątkowy charakter oraz urok, dzięki czemu został członkiem Wielkopolskiego Dziedzictwa Kulinarnego.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

    Zastępcy Szefa Kuchni

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Puszczykowo

    Główne zadania na tym stanowisku:

    • zarządzenie funkcjonowaniem kuchni
    • organizacja pracy podległego zespołu kucharzy i pomocy kuchennych
    • współtworzenie kulinarnego wizerunku firmy -kuchnia staropolska w nowoczesnej odsłonie
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz jakości serwowanych dań
    • koordynacja pracy kuchni przy zamówieniach a’la carte oraz przy realizacji imprez okolicznościowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • samodzielności i umiejętności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
    • kreatywności i otwartości na zmiany
    • zorientowanie na wysoką jakość świadczonych usług
    • dyspozycyjność
    • aktualna książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych

    Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość działania i kreowania własnych wizji i realizacji pomysłów
    • wsparcie zarządu przy realizacji ciekawych koncepcji rozwoju
    • odpowiedzialne stanowisko, pełne wyzwań
    • umowa o pracę lub inna dogodna dla kandydata forma zatrudnienia
    • dodatkowe benefity
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę UNU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K., z siedzibą w Puszcyzkowie zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.