Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępca Szefa Kuchni

HOTEL MANAGEMENT GROUP Sp z o.o.

  • Suwak 7b, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Suwak 7b

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie menu dla restauracji, baru, centrum konferencyjno-bankietowego

  • Tworzenie receptur

  • Czynny udział w planowaniu promocji w dziale gastronomii

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług

  • Kontrola i nadzór procesu zamówień i dostaw produktów

  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością - HACCP

  • Zapewnienie wysokiej jakości przygotowania i higieny dań

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji wspólnie z Szefem Kuchni

  • Zarządzanie, motywacja i dbanie o rozwój zespołu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Zdolności organizacyjne i umiejętności kierowania zespołem

  • Dyspozycyjność i elastyczność wobec potrzeb klientów

  • Mile widziane doświadczenie w hotelach sieciowych

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie w gronie specjalistów branży hotelarskiej

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych (w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, zniżki na usługi pralni oraz benefity oferowane Pracownikom sieci Marriott – w tym zniżki na pobyty w hotelach na całym świecie)

  • Komfortowe warunki pracy: bezpłatne posiłki w restauracji pracowniczej, uniform

  • Kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi

  • Dużą swobodę działania i decyzyjności w zakresie swoich kompetencji

  • Aktywny udział w kreowaniu nowej marki Four Points by Sheraton na rynku polskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów, ul. Suwak 7b Warszawa wchodzi w skład grupy Marriott International i jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Filozofią marki Four Points jest zapewnienie gościom wszystkiego, co niezbędne w podróży – komfortu pobytu w ponadczasowym wystroju wnętrz oraz przyjaznego podejścia personelu. Więcej o hotelu: www.fourpointswarsaw.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.