Oferta pracy

Zastępca szefa produkcji

KS KONSTRUKCJE STALOWE Spółka z o.o.O firmie

  • Ozimek

    Ozimek, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie prac podległego personelu

  • Dbanie o wysoką jakość produkcji

  • Określanie wydziałowych planów produkcyjnych

  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego

  • Planowanie grafików pracy

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • Komunikacja z innymi działami firmy

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zdolności przywódcze i chęć ich doskonalenia

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • Nastawienie na rezultat

  • Proaktywne podejście i inicjatywa we wprowadzaniu usprawnień i innowacji w pracy

  • Otwartość na naukę i ciągłe doskonalenie swoich kompetencji w obszarze zarządzania produkcją

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy