Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zastępca Szefa Wydziału Budownictwa

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 10.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • realizacja powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
    • kierowanie, nadzorowanie oraz organizacja pracy podległego personelu
    • przygotowywanie wniosków i korekt do planów inwestycyjnych
    • udział w naradach komisji oceny projektów inwestycyjnych
    • weryfikacja dokumentacji projektowej
    • opiniowanie wniosków inspektorów nadzoru
    • kontrola nad realizacją zadań inwestycyjnych
    • przestrzeganie zasad ochrony informacji niejawnych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, tytuł inżyniera budownictwa
    • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy budownictwie
    • praktyczna znajomość przepisów związanych z procesem inwestycyjno-budowlanym, zamówień publicznych i finansów publicznych
    • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, programów NORMA

    Dodatkowe wymagania:

    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • operatywność i samodyscyplina

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko pracy
    • realizację różnorodnych, interesujących zadań inwestycyjnych
    • umowa o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy ( pracownicy objęci są Ponadzakładowym Układem Zbiorowym Pracowników Wojskowych jednostek org.)

    Wymagane dokumenty:

    • CV, List motywacyjny
    • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE/ (RODO)

    Wymagane dokumenty aplikacyjne można również składać w formie papierowej listownie na adres RZI Bydgoszcz lub osobiście w siedzibie Rejonowego Zarządu Infrastruktury Bydgoszcz, ul. Podchorążych 33, w kancelarii, w zamkniętej, podpisanej kopercie z dopiskiem: „Wydział Budownictwa – Nabór na stanowisko – Kierownik Sekcji Nadzoru Inwestorskiego”, w godzinach 7.30-11.30 i 13.30-15.30.

    Klikając w przycisk "Aplikuj", "Aplikuj teraz" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RZI w Bydgoszczy zgadzasz się na przetwarzanie przez RZI w Bydgoszczy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu