Oferta pracy

Zastępcy Dyrektora ds. inwestycji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy Biura, umożliwiająca w sposób właściwy i optymalny realizację nałożonych zadań.

  • zarządzanie projektem inwestycyjnym zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce, przy zapewnieniu wysokiego poziomu jakości realizowanego projektu.

  • stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem i budżetem.

  • monitorowanie i rozliczanie kosztów realizacji inwestycji i wdrażanie optymalizacji.

  • zarządzanie i identyfikacja ryzyk projektowych.

  • kontrola prawidłowości i terminowości realizacji zadań nałożonych na Biuro.

  • kontakty, współpraca oraz negocjowanie umów z partnerami biznesowymi w obszarze spraw Biura.

  • zarządzanie rozwojem w obszarze Biura.

  • nadzór nad prawidłowością realizacji zadań z obszaru Biura.

  • nadzór i koordynacja prac w Biurze.

  • stosowanie i przestrzeganie obowiązujących przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony mienia oraz bezzwłoczne reagowanie na zaistniałe nieprawidłowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń;

  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu inwestycji;

  • doskonała znajomość procesu budowlanego oraz zagadnień technicznych;

  • doskonała znajomość rynku budowlanego;

  • znajomość programu kosztorysowego NORMA;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość FIDIC;

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem;

  • dyspozycyjność umożliwiająca wizyty w poszczególnych lokalizacjach;

  • motywacja do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji,

  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych,

  • możliwość korzystania z atrakcyjnych ulg po okresie próbnym,

  • dofinansowanie do opieki medycznej i pakietu rekreacyjno-sportowego,

  • ciekawą pracę w renomowanej spółce o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobycia nowych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych.