Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zastępczyni Głównej Księgowej / Zastępca Głównej Księgowej

Saleswise Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola księgowań dokumentów księgowych, kalkulacji MRK, amortyzacji i wyciągów

  • bankowych walutowych,

  • bieżąca analiza i weryfikacja na kontach księgowych,

  • przygotowywanie raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, banki),

  • kontrola procesu zamykania miesiąca,

  • uczestnictwo w przygotowaniu deklaracji (VAT, CIT, akcyza),

  • współpraca z Główną Księgową przy sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego i zestawień dla audytora.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub starszego, samodzielnego księgowego minimum 3 lata, mile widziane w firmie o profilu handlowym,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (zdolność analizowania danych, umiejętność tworzenia raportów, zestawień),

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego, UoR,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiająca swobodną komunikację,

  • umiejętność pracy zespołowej, w szczególności w zakresie przekazywania wiedzy i doświadczenia,

  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę stacjonarną w renomowanej firmie o stabilnej sytuacji na rynku,

  • benefity: ubezpieczenie grupowe, Multisport, Luxmed, szkolenia, możliwość dalszego rozwoju.

O nas

Nasz Klient to firma rodzinna mająca wiele do zaoferowania - przyjęty przez nią model

rozwoju i sukcesu bazuje na współpracy opartej na zaufaniu oraz długotrwałym partnerstwie.

Jest jedną z wiodących w Europie hurtowni części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa, która stawia na asortyment uwzględniający wszystkie marki. Dzięki temu Klienci korzystają z największego asortymentu w branży, który obejmuje ponad dwanaście milionów produktów, z których wszystkie można znaleźć w sklepie internetowym lub w licznych katalogach.