Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz

SEDULUS SP Z O OO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Zbrojarz → bez języka → darmowe zakwaterowanie!

OPIS STANOWISKA

  • montaż zbrojeń w obiektach przemysłowych i kubaturowych
  • wykonywanie pomiarów
  • praca z rysunkiem technicznym
  • praca w Niemczech (Düsseldorf) oraz w Belgii (Antwerpia, Berchem, Leuven)

WYMAGANIA STANOWISKA

  • doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy
  • mile widziana znajomość j. angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów
  • jeśli jesteś fachowcem, skontaktuj się z nami - dopasujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

OFERUJEMY

  • stawkę godzinową: 15,40€ brutto + premie
  • umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie, darmowy przejazd z kontraktu w obie strony, dojazd do pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego - od 30 lat na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą firmę, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Numery kontaktowe: +48 608 554 697, +48 664 905 456, +48 886 697 206

Ogłoszenie archiwalne