Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zbrojarz - Betoniarz - Cieśla do zakładów prefabrykacji (bez znajomości języka)

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 26.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Starpol Sp. z o. o. od lat działająca w branży metalowej na terenie Niemiec
    zatrudni pracowników w zawodach:

    ZBROJARZ - BETONIARZ - CIEŚLA DO ZAKŁADÓW PREFABRYKACJI (bez znajomości języka)

    Miejsce pracy: Niemcy

    Opis stanowiska:

    • Praca cieśli, zbrojarza, betoniarza na zakładzie prefabrykacji – produkcja schodów,
    • Wykonywanie szalunków, zbrojenie, betonowanie elementów betonowych,
    • Montaż zgodnie z rysunkiem elementów ze stali zbrojeniowej.
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy w zakładach prefabrykacji,
    • Umiejętności wiązania stali budowlanej zgodnej z rysunkiem,
    • Znajomości czytania rysunku technicznego,
    • Gotowości wyjazdu na teren Niemiec,
    • Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego na terenie Polski

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w Euro,
    • Pełną organizację wyjazdu i pobytu na terenie Niemiec,
    • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
    • Bezpłatne zakwaterowanie i odzież ochronną oraz roboczą,
    • Opiekę na miejscu polskiego koordynatora,
    • Bezpłatne przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
    • Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

    Dodatkowe informacje:

    • Miejsce pracy: Niemcy - Południe
    • Termin wyjazdu: Październik 2018
    • Czas pracy: Praca stała
    • Średnie wynagrodzenie: 10 000zł brutto
    • Znajomość języka niemieckiego: nie wymagamy.
    CV zawierające dane kontaktowe prosimy przesłać po kliknięciu w przycisk APLIKUJ.
    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.