Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zbrojarz - Betoniarz - Cieśla do zakładów prefabrykacji

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Starpol Sp. z o. o. od lat działająca w branży metalowej na terenie Niemiec
    zatrudni pracowników w zawodach:

    ZBROJARZ - BETONIARZ - CIEŚLA DO ZAKŁADÓW PREFABRYKACJI

    Miejsce pracy: Niemcy

    Termin wyjazdu: LUTY 2018

    Opis stanowiska:

    • Samodzielna praca cieśli, zbrojarza, betoniarza na zakładzie prefabrykacji – produkcja schodów,
    • Wykonywanie szalunków, zbrojenie, betonowanie elementów betonowych,
    • Montaż zgodnie z rysunkiem elementów ze stali zbrojeniowej.

    Wymagania:

    • Umiejętność montażu, zgodnie z rysunkiem technicznym, elementów ze stali zbrojeniowej, betonowanie.
    • Doświadczenia i praktycznej wiedzy na w/w stanowisku,
    • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego,

    Oferujemy:

    • Polska umowa o pracę,
    • Wynagrodzenie w Euro,
    • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
    • Zakwaterowanie i odzież ochronną / roboczą,
    • Opiekę polskiego koordynatora,
    • Przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
    • Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
    CV zawierające dane kontaktowe prosimy przesłać po kliknięciu w przycisk APLIKUJ.

    Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 664 351 409

    Pn-Pt - w godz. 10.00 do 17.00.

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.