Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - Betoniarz

G + P Izomont

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i montaż form szalunkowych

  • wiązanie stali zbrojeniowych

  • włożenie w formy zbrojenia i zamontowanie wbudowanych elementów

  • zabetonowanie i obróbkę betonu

  • kosmetykę wykonanych elementów

  • obsługa podstawowych maszyn obróbki metal

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • znajomość wiązania stali zbrojeniowej

  • uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie i chęci do pracy

Mile widziane

  • znajomość rysunku technicznego

  • obsługa maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali

To oferujemy

  • długoterminową umowę o pracę

  • bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia w euro, wypłacane terminowo

  • urlop wypoczynkowy w wymiarze 20 dni lub 26 dni (uzależniony od stażu pracy) płatny w euro

  • premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy

  • pełne ubezpieczenie ZUS

  • opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz)

  • udział w realizacji prestiżowych inwestycji za granicą

  • pełną organizację pobytu

  • pracę w polskim zespole

Gwarantujemy

  • zakwaterowanie oraz pokrywamy jego koszty

  • dojazdy do pracy

  • odzież roboczą i ochronną

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazne i komfortowe warunki pracy

  • zwrot kosztów przejazdu do Niemiec

Dodatkowo możesz otrzymać

  • zwrot podatku w Niemczach

  • świadczenia rodzinne (Kindergeld) w Niemczech

Sposób aplikowania

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) przez przycisk aplikuj z dopiskiem ZBROJARZ - BETONIARZ

lub kontakt telefoniczny pod numerem 542320840