Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - Betoniarz

Orizon GmbH

64,00 brutto / godz.
  • Ansbach, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji ( produkcja gotowych produktów betonowych)

  • Kontrola gotowych elementów betonowych

  • Koordynacja i kontrola prac zespołu pracowników polskojęzycznych

Nasze wymagania

  • Znajomości rzemiosła budowlanego

  • Doświadczenie z zakresu produkcji prefabrykatów, produkcji materiałów betonowych, sztukaterii betonowej

  • Doświadczenie na stanowisku cieśla szalunkowy- mile widziane

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego

  • Umiejętności składania form, umiejętności układania i wiązania zbrojenia

  • Dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreslony

  • Stawka godzinowa od 14 € / h Brutto plus 50 € dieta za kazdy dzien przepracowany

  • Organizujemy zatrudnienie

Orizon GmbH

Od przeszło trzydziestu lat świadczymy na rynku niemieckim usługi z zakresu HR, miedzy innymi takie jak: praca czasowa, pośrednictwo pracy oraz doradztwo personalne.

Przewiń do profilu firmy