Oferta pracy

Zbrojarz - Betoniarz

SEC POMORZE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Opis firmy:

Grupa SEC od 2010 roku, w skład której wchodzą polskie SEC Pomorze oraz norweskie SEC Norge AS, jest znaczącą marką w branży przemysłu morskiego. Wykonujemy usługi z zakresu produkcji konstrukcji stalowych, instalacji rurociągów przemysłowych oraz konstrukcji przemysłu offshore i wind offshore.

Grupa SEC świadczy usługi na terenie Polski, jak i na rynkach międzynarodowych. Naszymi klientami są światowe koncerny takie jak: Kvaerner AS, Konecranes Lifting Business, Aker Solutions oraz Frontica.

Dlatego by, sprostać oczekiwaniom naszych klientów poszukujemy Kierownik Budowy - Inżyniera Budowy do projektu związanego z budową serii fundamentów pod pływające farmy wiatrowe.

OPIS STANOWISKA

  • Przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
  • Prace związane z produkcja elementów prefabrykowanych;
  • Zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu;
  • Montowanie zbrojeń w formach;
  • Zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami.

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pracach betoniarskich;
  • Wiedza z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych mile widziana;
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic (możliwość uzyskania uprawnień w firmie);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY

  • Umowa: Norweska
  • Tryb pracy: system rotacyjny
  • Zakwaterowanie: zapewnia pracodawca
  • Wyżywienie: zapewnia pracodawca
  • Transport: zapewnia pracodawca (bilet lotniczy + transport lotnisko-hotel-lotnisko);
  • Firma ma podpisane porozumienie z norweskimi związkami zawodowymi
  • Opiekę polskiego koordynatora

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy