Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz - betoniarz

POZBRUK

6 000 brutto / mies.

POZBRUK

Poznańska 43

Sobota (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie elementów zbrojenia prefabrykatów zgodnie z projektem

  • prace betoniarskie - zbrojarskie

Nasze wymagania

  • doświadczenie przy zbrojeniach na zakładzie prefabrykacji lub budowie

  • umiejętność czytania rysunku technicznego zbrojarskiego

  • przestrzeganie zasad BHP

Mile widziane

  • uprawnienia na suwnice, wózki widłowe

To oferujemy

  • motywujący system wynagrodzenia,

  • atrakcyjny system szkoleniowy

  • współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,

  • możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

POZBRUK

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 35 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy.

Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania

Przewiń do profilu firmy