Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz - Cieśla

GS SEACON ApSO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Dania

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

Spółka GS Seacon to firma budowlana ukierunkowana na budownictwo specjalistyczne
(konstrukcje offshorowe) oraz budownictwo kubaturowe.

Jesteśmy w głównej mierze partnerem wykonawczym międzynarodowych zleceniodawców
na terenie Polski, Danii i Szwecji.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osób do pracy na stanowisku ZBROJARZ - CIEŚLA
  • Oferujemy pracę w Danii w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla - zbrojarz,
  • Odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wszelkie zapytania prosimy kierować pod numer telefonu +48 725 860 941

Ogłoszenie archiwalne