Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz - Cieśla

GS SEACON ApS

  • Dania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku ZBROJARZ-CIEŚLA;

Praca dla doświadczonych Cieśli szalunkowych - Monterów stali zbrojeniowej-zbrojarzy;

Oferujemy pracę w Danii, w prężnie rozwijającej się firmie, na warunkach duńskiego rynku pracy;

Praca w systemie zjazdowym;

Oferujemy stałą współpracę;

Nasze wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla - zbrojarz;

Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;

Umiejętność czytania rysunku technicznego;

Jeżeli jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, aplikuj już dziś!

To oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wszelkie zapytania prosimy kierować w treści wiadomości, postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

O nas

Spółka GS Seacon to firma budowlana ukierunkowana na budownictwo specjalistyczne

(konstrukcje offshore) oraz budownictwo kubaturowe.

Jesteśmy w głównej mierze partnerem wykonawczym międzynarodowych zleceniodawców

na terenie Polski i Danii.