Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - Cieśla

Hammers & Pliers ApS

  • Dania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:Czas pracy zgodnie z zasadami duńskiego rynku pracy w systemie zjazdowym.
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, Godziny pracy planowane wg potrzeb i zaawansowania realizowanych projektów.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoczynamy nowe projekty planowany na sezon: zimowa 2022 - wiosna 2023

  • Poszukujemy osób do pracy na stanowisku ZBROJARZ-CIEŚLA;

  • Praca dla doświadczonych Cieśli szalunkowych - Monterów stali zbrojeniowej - zbrojarzy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku cieśla - zbrojarz;

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

To oferujemy

  • Oferujemy stałą współpracę;

  • Oferujemy pracę w Danii, w prężnie rozwijającej się firmie, na warunkach duńskiego rynku pracy;

  • Praca w systemie zjazdowym;

  • Dwutygodniowy system rozliczeniowy;

O nas

Spółka Hammers & Pliers to firma budowlana ukierunkowana na budownictwo specjalistyczne (konstrukcje offshore) oraz budownictwo kubaturowe.

Jesteśmy w głównej mierze partnerem wykonawczym międzynarodowych zleceniodawców na terenie Polski i Danii.

Jeżeli jesteś fachowcem w swojej dziedzinie, aplikuj już dziś!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wszelkie zapytania prosimy kierować w treści wiadomości, postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.

Każdą kandydaturę rozpatrujemy indywidualnie.