Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - cieśla szalunkowy - betoniarz

associated construction technology gmbh

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca na prefabrykacji według rysunku technicznego

Nasze wymagania

  • Gotowość do wyjazdu za granice

  • Zaangażowanie

  • Doświadczenie

  • Umiejętność czytania planów technicznych

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość jeżyka niemieckiego

  • Własne auto będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie na prefabrykacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych

  • Niemiecka umowa na czas nieokreślony

  • Gwarantowane 173 godziny w miesiącu

  • Opieka polskiego koordynatora

  • Pomoc w załatwieniu Kindergeld i innych profitów

  • Ponadtaryfowe wynagrodzenie

  • Dodatki na auto

  • Zwrot za dojazd do Niemiec (100€)

Benefity

  • 200€ premii za polecenie nowego pracownika

    O nas

    Niemiecka firma z ugruntowana pozycja na rynku od 2005 roku z siedziba w Neu-Isenburg, zatrudniająca inżynierów, fachowców jak również pomocników na terenie zachodnich Niemiec