Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - Cieśla

PEAB sp. z o.o.

  • Umeå, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Możliwość pracy w soboty.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie w pracy na zbrojeniach, systemach szalunkowych, zalewaniu zbiornika wodnego.

Nasze wymagania

  • Potwierdzone świadectwami pracy doświadczenie na podobnym stanowisku, gotowość pracy w systemie rotacyjnym. Samodzielność. Znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego będzie zaletą.

To oferujemy

  • szwedzką umowę o pracę

  • wynagrodzenie na poziomie szwedzkim

  • transport do pracy

  • dobrej jakości ubrania oraz narzędzia

  • częściowo opłacone zakwaterowanie

  • rotacyjny schemat pracy

  • wakacyjne na poziomie 13 %

  • płatne godziny urzędowe - ATF

  • załatwienie formalności związanych z numerem podatkowym oraz kartą podatkową

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • bonus polecający

O nas

Peab jest wiodącą, skandynawską firmą budowlaną i inżynieryjną zatrudniającą około 16 000 pracowników ze sprzedażą netto wynoszącą około 58 miliardów SEK rocznie.

Ze względu na rosnący popyt na polskich pracowników budowlanych w Szwecji Koncern Peab podjął decyzję o stworzeniu własnej spółki pracy tymczasowej, która oferowałaby pracownikom budowlanym z Polski jak najwyższe standardy na szwedzkim rynku pracy.