Logo Pracuj.pl

Zbrojarz - Cieśla

Rathcom Sp. z o.o.O firmie

  • Szwecja
    zagranica
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy do swojego zespołu fachowców, wykwalifikowanych zbrojarzy i cieśli szalunkowych do pracy w oddelegowaniu na terenie Szwecji.

Nasze wymagania

  • dowód osobisty wydany po 2015 roku
  • w przypadku pracowników z Ukrainy - KONIECZNIE KARTA POBYTU W POLSCE
  • doświadczenie zawodowe zbrojarskie/ ciesielskie
  • zaangażowania, sumienności i rzetelności w pracy
  • dobra komunikacja na budowie
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego - w przypadku liderów brygady jest to warunek konieczny
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: uprawnienia typu hot work, hakowy
  • Mile widziane: podstawy języka angielskiego

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo do pensji premie uznaniowe za dobre wyniki w pracy
  • długoterminową stałą i stabilną współpracę
  • zagwarantowane zakwaterowanie
  • przejazd do i z kontraktu w Szwecji
  • transport w miejscu pracy
  • ubrania robocze
  • pełne ubezpieczenie

O nas

Rathcom Sp. z o.o., firma budowlana realizująca zlecenia budowlane na terenie Polski i Szwecji od 2015 roku.

Wykonujemy wszelkie prace związane ze stanami surowymi obiektów budowlanych oraz montażem prefabrykatów żelbetowych.

Ponadto wykonujemy również elewacje, fasady murowane oraz roboty wykończeniowe.

Zbrojarz - Cieśla, Szwecja