Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - Cieśla

G&M Sp. z o.o.

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zbrojenia;

  • wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych;

  • montowanie szkieletów zbrojeniowych;

  • formatowanie szalunków w konstrukcjach;

  • montowanie gotowych form ze stali bądź drewna wraz z ich właściwym przygotowaniem;

  • itp.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość technologii szalunkowych;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • dowód osobisty wydany w roku 2015 lub później lub ważny paszport;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;

  • mile widziana znajomość j. angielskiego;

  • uczciwość;

  • sumienność i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę;

  • przeloty, zakwaterowanie oraz transport na terenie Szwecji;

  • rotacyjny system pracy;

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;

  • niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Jesteśmy wysoko specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym w zakresie konstrukcji żelbetowych obiektów kubaturowych i mostowych. Firma G&M powstała w 2001 r. Dziś firma G&M dysponuje doświadczoną kadrą inżynieryjno-techniczną. Poszukujemy do pracy cieśli oraz zbrojarzy (mile widziane brygady) do pracy w Szwecji.