Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz - Cieśla

MARTSHIP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

16 00019 000 brutto / mies.
  • Enköping, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zbrojeń skręcanych i spawanych wedle powierzonej dokumentacji.

  • Praca na prefabrykacji na stołach wibracyjnych.

  • Wykonywanie zbrojeń i szalunków na ścianach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Zbrojarz , betoniarz , cieśla szalunkowy .

  • Samodzielna praca z rysunkiem technicznym .

  • Mile widziane doświadczenie przy pracy na prefabrykacji .

  • Umiejętność korzystania z urządzeń pomiarowych .

To oferujemy

  • Legalne zatrudnienie.

  • Ciągłość zatrudnienia.

  • Darmowe przejazdy oraz przeloty.

  • Na miejscu auto firmowe i karta paliwowa.

  • Zakwaterowanie.