Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz

Ward Personnel LimitedO firmie

  • Cork, Irlandia

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Ward Personnel to Irlandzka agencja pracy współpracująca z największymi firmami budowlanymi w Irlandii i Europie.
Nasze biura mieszczą w Dublin, Cork, Holandii i Danii..
Na miejscu opieka polskich koordynatorów oraz księgowej.
Zbrojarz

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy doświadczonych zbrojarzy do pracy na dużych obiektach w tym wypadku nabrzeże portu
  • Długoterminowe kontrakty - miedzy 8 a 24 miesięcy
  • Praca 47,5 tygodniowo, od 7:30 do 17:30. Zbrojenie plus wylewanie betonu

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata samodzielnej pracy jako zbrojarz
  • Umiejętność pracy w oparciu o rysunek zbrojarski
  • Doświadczenie na dużych obiektach
  • Znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu podstawowym
  • Dobra forma fizyczna oraz możliwość niezwłocznego podjęcia pracy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na irlandzkich warunkach
  • Stawka początkowa €18.86 pierwsze 39 godzin pracy
  • Stawka nadgodziny 150% oraz 200%
  • Cotygodniowa wyplata w piątek na wskazane konto
  • Organizacja na miesiącu - transport z lotniska, mieszkanie, transport do pracy, kursy bhp itp.
  • Płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe CWPS (III Filar)
  • Zakwaterowanie 7 minut pieszo od miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez __________ z siedzibą w ____________ zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ____________ z siedzibą w __________________ przy ul. _______________. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne