Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Zbrojarz

  • Finlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 22.02.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Zbrojarz

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie prac zbrojarskich na terenie Finlandii
    • Czytanie rysunków technicznych
    • Praca na budowach dużych obiektów - centra handlowe, biurowce

    Wymagania:

    • Aktualne, min. 4 letnie doświadczenie w zawodzie zbrojarza
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych
    • Mile widziany dobry poziom znajomości języka angielskiego
    • Chęci i dyspozycyjność do wyjazdu do pracy za granicę

    Oferujemy:

    • Zarobki miesięczne netto ok. 2500 euro.
    • Wszystkie przepracowane godziny wypłacane w pensji, brak tzw. banku godzin
    • Spotkanie rekrutacyjne z firma fińska w Warszawie w Marcu 2019!
    • Pracę na pełen etat  50 godz / tydzień
    • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
    • Dodatek pieniężny za dojazdy do pracy
    • Dodatki za pracę popołudniami i w nocy
    • Praca Rotacyjna 8-2
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

    Zgodnie z art. 24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych jest PARETTi z siedzibą w Opolu 45-052, ul. Oleska 7.

    Dane osobowe zawarte w formularzu kandydata przetwarzane będą w celu poszukiwania zatrudnienia. Dane mogą być udostępniane partnerom agencji i pracodawcom w tym samym celu. Dane mogą być wykorzystane w celach marketingowych zgodnie z udzielonymi przez Państwa zgodami.

    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

    Podanie danych jest dobrowolne.