Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz i cieśla szalunkowy

Procyon Construction S.A.

  • Goteborg, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace ciesielskie i zbrojarskie przy realizacji naszych projektów w Göteborgu,

  • szukamy pracowników lub całej brygady ciesielsko-zbrojarskiej (4-6 osób).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w fachu,

  • dokładność i rzetelność,

  • wysoka jakość wykonywanych prac.

Mile widziane

  • komunikatywny angielski i umiejętność czytania rysunku technicznego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, zwrot kosztów transportu tam na miejscu,

  • ubrania i narzędzia, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą oraz ubezpieczenie emerytalne FORA w Szwecji,

  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,

  • system rotacyjny: przyjazdy do Polski na 7-10 dni co 4/5 tygodni,

  • umowę o pracę i pensje zawsze na czas (możesz ją wypłacać już przed 10.).

Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na europejskim rynku budowlanym, w tym w Szwecji. Do projektów zagranicznych realizowanych w ramach spółki Procyon Construction S.A., która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych, poszukujemy do pracy w Szwecji osób na stanowisko:

Goteborg

Przewiń do profilu firmy