Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz

Íslensk verkmiðlun ehf

  • Akranes, Islandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • prace zbrojeniowe

  • obsługa urządzeń stosowanych w pracach zbrojeniowych i betoniarskich

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność wiązania stali zbrojeniowej

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • islandzka umowa o pracę

  • od 14 000 PLN netto miesięcznie

  • zakwaterowanie i transport na miejscu

  • opieka koordynatora projektu

„Łączymy specjalistów z krajów Unii Europejskiej z najlepszymi pracodawcami z Islandii.”

Naszym celem jest świadczenie najlepszych usług zarówno dla naszych klientów i naszych pracowników. Nasz sukces mierzony jest poziomem satysfakcji naszych pracowników z wykonywanej pracy i pobytu na Islandii.

Przewiń do profilu firmy