Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz

Human Resources PolandO firmie

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego stałego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Zbrojarza w Niemczech.

Zbrojarz

Obowiązki:

  • praca na budowie (mosty, infrastruktura drogowa, tunele),
  • praca przy zbrojeniach,
  • praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku zbrojarza,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • gotowość do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • umowę o pracę,
  • możliwość wzięcia zaliczki na budowie,
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pierwszy przejazd/przelot do Niemiec,
  • pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i na miejscu.

CV proszę przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne