Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz

AJ Profibud Sp. z o. o. Sp. k.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zakres wykonywanych obowiązków:

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • umiejętności wiązania zbrojeń,

  • montaż gotowych koszy zbrojeniowych w szalunkach;

  • montaż komponentów budowlanych w formach;

  • wykonywanie form i szalunków;

  • umiejętność betonowania, wibrowania jak i pielęgnacji gotowych elementów żelbetowych;

  • znajomość obsługi maszyn zbrojarskich mile widziana

  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi;

  • umiejętność obsługi stołów wibracyjnych;

  • demontaż szalunków i form;

Nasze wymagania

  • zaangażowania;

  • komunikatywności;

  • chęci do nauki i poznawania nowych rozwiązań technologicznych;

  • dbałość o stanowisko pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP;

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę z doświadczoną kadrą

  • udział w projektach krajowych i zagranicznych.

O nas

Firma AJ Profibud, powstała w 2005 roku od początku swojej działalności określiła strategię działania pozwalająca na bardzo szybki rozwój w okresie ostatnich 12 lat. AJ Profibud Sp. z o.o. Sp. K. to doceniana przez liczne grono inwestorów firma z Chmielnika. Na rynku od 2005 roku. Wykonuje głównie prace: ogólnobudowlane, inżynieryjne, instalatorskie, wykończeniowe. Spółka działa w sferze budownictwa użyteczności publicznej, budownictwa przemysłowego i budownictwa mieszkaniowego. Od początku działalności firma świadczy szeroko rozumiane usługi budowlane . Przedmiotem działalności firmy są wszelkiego rodzaju prace w zakresie: ogólnobudowlanym, inżynieryjnym, instalatorskim i wykończeniowym (m.in. instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje centralnego ogrzewania, termoizolacje, usługi malarskie, prace wyburzeniowe, prefabrykacja stali zbrojeniowej, systemy elewacyjne z cegły klinkierowej, odwodnienia budynków, obiektów, gruntów, drenaże opaskowe, budowa hal i obiektów przemysłowych). Ważną część stanowi także produkcja zbrojeń budowlanych, przygotowywanych pod konkretne inwestycje budowlane. Spółka prowadzi swoją działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ,Niemiec i Szwecji. Firma dynamicznie się rozwija, o czym świadczą zarówno inwestycje w rozbudowę infrastruktury technicznej, jak i obejmującej budynki i budowle