Oferta pracy

Zbrojarz/Prefabrykaty

VITRUVION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pracownik fizyczny
Polska firma budowlana z siedzibą w Mysłakowicach podejmie współpracę z doświadczonym
Zbrojarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

  • zbrojenie elementów prefabrykowanych,
  • spawanie zbrojeń.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe zbrojarskie,
  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
  • mobilność, dyspozycyjność do pracy [mile widziane prawo jazdy kategorii B],
  • własna działalność gospodarcza, bądź gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

  • długotrwałą współprace,
  • atrakcyjne stawki godzinowe,
  • zakwaterowanie w pobliżu projektu,
  • gwarancje godzin,
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji.
Administrator danych: Vitruvion Sp. z o.o. z siedzibą przy ul.Łokietka 30 w Mysłakowicach (58-533).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy