Oferta pracy

Zbrojarz

MJA PersonalformidlingO firmie

  • Region: Kristiansand, Norwegia

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
MJA Personalformidling AS działa na rynku już 16 lat. Posiada liczną i kompetentną kadrę, w której nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

Naszym celem jest, aby wszystkie działania, dostawy i zlecenia były realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, regulacjami i wewnętrznymi zasadami dotyczącymi zdrowia, środowiska i bezpieczeństwa.

Zbrojarz

Opis stanowiska:

  • Praca przy zbrojeniu ścian żelbetonowych w blokach mieszkalnych.

Wymagania:

  • Umiejętność posługiwania rysunkiem technicznym. Znajomość języka angielskiego bądź norweskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • 220 NOK/h na początek, zapewniamy mieszkanie, dojazd do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy