Logo Pracuj.pl

brutto / mies.
  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

MW Auto sp. z o.o.

Gliwicka 65

Tarnowskie Góry

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • rozbrajanie i uzbrajanie samochodu do naprawy blacharskiej
  • dobra organizacja pracy
  • wymiana/demontaż części pojazdów samochodowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
  • pracę w zintegrowanym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • przyuczenie do pracy na stanowisku zbrojarza samochodowego

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko "zbrojarz samochodowy". Głównymi zadaniami na tym stanowisku będą: rozbrajanie i uzbrajanie samochodu do naprawy blacharsko-lakierniczej. Praca ta, nie wymaga znajomości posługiwania się zgrzewarką, spawarką itp.

Szukamy osób którym nie obce jest, posługiwanie się narzędziami typu: klucz, wkrętak itp. Osoby zatrudnione już u nas na tym stanowisku, będą miały możliwość dalszego rozwój swoich umiejętności związanych z naprawą blacharską samochodu, przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

MW Auto sp. z o.o. jest największym dealaerem Opla w Polsce i obecnie znajduje się w sześciu lokalizacjach: Bielsko-Biała, Gliwice, Mikołów, Oświęcim, Sosnowiec Tychy.

Każdy z oddziałów firmy MW Auto sp. z o.o. wyróżnia się atrakcyjną ofertą handlową i serwisową. Dzięki ogromnej różnorodności modeli marki Opel i najnowocześniejszym usługom, MW Auto sp. z o.o. oferuje wszystko co związane z motoryzacją pod jednym dachem.

Salony MW Auto sp. z o.o. oferują odwiedzającym możliwość porównania na miejscu ofert nowych samochodów marki Opel w najlepszych cenach. Możliwe jest także odbycie jazdy próbnej wybranym modelem. Ofertę nowych samochodów osobowych uzupełnia ogromny wybór pojazdów używanych, a dzięki najnowocześniejszym urządzeniom diagnostycznym i naprawczym, a także wysoko wykwalifikowanemu i doświadczonemu personelowi zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych zarówno z zakresu serwisu mechanicznego (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) jak i napraw blacharsko-lakierniczych. Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych.

Firma MW Auto sp. z o.o. powstała dzięki połączniu dwóch znaczących dealerów Opla - Opel Mucha i Opel Wawrosz. Dzięki fuzji oferujemy najwyższą jakość i ułatwiony dostęp do świadczonych usług w 6 lokalizacjach na Śląsku i w Małopolsce.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty wieloletnich pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.

Zbrojarz Samochodowy, Gliwicka 65, Tarnowskie Góry