Oferta pracy

Zbrojarz

VINGBERG SZWECJAO firmie

  • Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracownik fizyczny

VINGBERG BYGG OCH ANLAGGNING AB z siedzibą w Szwecji poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Szwecja

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zbrojenia.
  • Wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych.
  • Montaż zbrojeń w obiektach kubaturowych i inżynieryjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie na w/w stanowisku udokumentowane świadectwami pracy.
  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi zbrojenia konstrukcji żelbetowych.
  • Zaangażowanie, dokładność, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w szwedzkiej firmie budowlanej.
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie.
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Współpracę z polską kadrą zarządzającą.
  • Kontakt w jęz. polskim z pracownikiem biura firmy w Szwecji.
  • Narzędzia pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy i z powrotem.
  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy