Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zbrojarz

We Can Do HR Sp. z o.o.

  • Stockholm/ Goteborg, Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • prace zbrojarskie przy projekcie budowy farmy wiatrowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe zbrojarskie

  • znajomość rysunku technicznego

  • uczciwość i rzetelność

Mile widziane

  • prawo jazdy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę

  • wynagrodzenie związkowe 185 – 210 SEK/h brutto uzależnione od Twojego doświadczenia

  • wraz z szwedzkimi dodatkami takim jak: 13% od wynagrodzenie - semesterlön (urlopowe), 616 SEK / miesiąc - arbetstidsförkortning (skracanie czasu pracy), 4,3% od wynagrodzenia - SAF-LO pension (dodatkowe składki emerytalne)

  • narzędzia i odzież roboczą

  • opiekę koordynatora

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.

Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.

Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.

Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą.

We Can Do It!