Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz

HIRAM-sp. z o.o.

  • Olsztyńska 117
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Olsztyńska 117

Toruń

Firma budowlana Hiram działająca na rynku krajowym i zagranicznym od 2007 roku, świadcząca usługi z zakresu budownictwa mieszkaniowego, infrastrukturalnego i przemysłowego poszukuje do pracy na budowach prowadzonych w Toruniu.

Zbrojarz

Opis stanowiska

- wykonywanie prac zbrojarskich

- czytanie rysunku technicznego

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub techniczne

- doświadczenie w pracy na stanowisku zbrojarza

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- wysoka motywacja do pracy, sumienność, odpowiedzialność

- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

- terminowość, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym

- stabilność zatrudnienia

- możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia

- pracę w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne