Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zbrojarz

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O.

  • Somerest, Wielka Brytania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów na terenie Anglii poszukujemy kandydatów / kandydatki do pracy na stanowisko Zbrojarz.

Zbrojarz – Anglia, Somerset

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obowiązków zbrojarza na projekcie Hinkley Point C (budowa elektrowni atomowej)

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku zbrojarz

  • Znajomość j. angielskiego na poziome B1

  • Aktualne CV zawierające pełne okresy zatrudnienia

Pracodawca oferuje

  • Długoterminowy projekt

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (£1400 za 48 godzin pracy / £1700 za 60 godzin pracy)

  • Zakwaterowanie i transport zapewnione

  • Pomoc w uzyskaniu wizy

  • 30 dni urlopu wynikających z kontraktu

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

Przewiń do profilu firmy