Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Zdalny pracownik z językiem niemieckim - obsługa posprzedażowa

OKSYGEN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

9 800 brutto / mies.
  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Oksygen w imieniu swojego kontrahenta, działającego w branży automotive na całym świecie, a przede wszystkim na rynku niemieckim poszukuje osoby na stanowisko:

Zdalny i inteligentny pracownik z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

Poszukujemy obrotnej i energicznej osoby, która biegle zna język niemiecki, ma duże zdolności z zakresu logicznego myślenia i jest gotowa do sumiennego rozwiązywania problemów rutynowych, ale także niecodziennych wspólnie z naszymi klientami i we współpracy z innymi działami. Zakres obowiązków dotyczy przede wszystkim procesów reklamacyjnych i posprzedażowych.

Kontakt z naszymi klientami odbywa się tylko w formie pisemnej.

Jeżeli dodatkowo znasz inne języki, będzie to Twoim atutem i z pewnością wykorzystasz to u nas w firmie.

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w posługiwaniu się nim w mowie i piśmie
  • wysokie zdolności z zakresu analitycznego myślenia, w połączeniu z inteligencją, która pozwoli radzić sobie w sytuacjach nietypowych, reagować na nieschematyczny rozwój wydarzeń
  • przenikliwość i wszechstronność

Oferujemy Ci:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 6-7 tys. netto
  • pracę zdalną z wybranego miejsca w Polsce
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
  • współpracę z innymi działami np, działem księgowości, prawnym, technicznym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne