Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zdalny Specjalista ds. Eksportu

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

3 400‐4 800 zł brutto / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie potencjalnych Klientów zagranicznych i tworzenie bazy

  • Nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z Klientami ze swojej bazy

  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny w języku niemieckim, francuskim lub włoskim, przygotowywanie ofert handlowych

  • Doradzanie i udzielanie informacji Klientom o nowych produktach

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji Klientów

  • Wprowadzanie danych do systemu CRM

Nasze wymagania

  • Umiejętność komunikowania się przez telefon i mailowo w języku niemieckim, francuskim lub włoskim

  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu

  • Nieustanne szukanie rozwiązań, samodzielność w dążeniu do celu

  • Doświadczenie w kontakcie z kontrahentami (np.: obsługa klienta, doradztwo, sprzedaż, reklamacje, zakupy, windykacja, spedycja)

To oferujemy

  • Umowę zlecenia z wynagrodzeniem 3400-4800zł brutto miesięcznie + premie

  • Pracę zdalną 5-8h dziennie w godzinach między 8.00 a 19.00

  • Międzynarodowe środowisko pracy – Klienci z całej Europy

  • SENS PRACY – produkty zmieniających życie Pacjentek na lepsze

  • CZAS na życie rodzinne i pasje - wolne weekendy, popołudnia

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej