Zewnętrzny Sprzedawca Części Zamiennych

  • Będzin, śląskie
  • Czeladzka 67, 42-500 Będzin, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 31.07.2019
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 30.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    AUTORYZOWANY SERWIS RENAULT
    TANDEM SP. Z O.O.

    Będzin ul. Czeladzka 67
    zatrudni na stanowisko:
    Miejsce pracy: Będzin

    Opis stanowiska

    • Najlepiej w wykonywaniu tego zajęcia, sprawdzą się osoby, które są zafascynowane motoryzacją i nowinkami z jej zakresu. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za sprzedaż części, akcesoriów samochodowych przy współpracy z działem serwisu, będzie również podejmował działania w celu rozwoju sprzedaży części w terenie.

    Podstawowe zadania:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
      i rozwój sieci sprzedaży części zamiennych,
    • Doradztwo przy sprzedaży części zamiennych,
    • Obsługa sprzedaży części zamiennych klientom bezpośrednim,
    • Przyjęcie zamówień i dostawa do Klienta części zamiennych,
    • Prace magazynowe w zakresie przyjęcia dostawy części,
    • Prace inwentaryzacyjne.

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne,
    • Znajomość mechaniki samochodowej,
    • Komunikatywność i umiejętność profesjonalnej obsługi klienta,
    • Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu,
    • Duża motywacja do pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Dzięki pracy z nami otrzymasz:

    • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
    • Terminowe wynagrodzenie, oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników pracy,
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne,
    • Dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny,
    • Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.