Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Zgrzewalnik - Magazynier

EUROPA TOOL SYSTEMSO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zgrzewanie pił taśmowych

  • przygotowanie, sprawdzenie i zabezpieczenie towarów do wysyłek do klientów

  • sprawdzanie dostaw towarów

  • okresowe sprawdzanie stanów magazynowych

  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy lub w dziale utrzymania ruchu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • obsługa wózka widłowego i suwnicy (niewymagane)

  • podstawy z zakresu mechaniki

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

EUROPA TOOL SYSTEMS

Europa Tool Systems Sp. z o.o. od ponad 14 lat specjalizuje się w sprzedaży urządzeń, narzędzi i osprzętu do obróbki metalu. Posiadamy nowoczesną zgrzewalnię pił taśmowych. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiego producenta pił taśmowych firmy Arntz.

Przewiń do profilu firmy