Oferta pracy

Złota Rączka - Konserwator

ENGIE Services Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw infrastruktury obiektu biurowego w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności i estetyki budynku.

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprawnego i estetycznego realizowania drobnych prac naprawczych typu: prace budowlane, elektryczne, ślusarskie, malowanie,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w zakresie napraw budynkowych,

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),

  • Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii,

  • Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3 m.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego,

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,

  • Szkolenia autoryzacyjne,

  • Interesujący zakres obowiązków,

  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, halach produkcyjnych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Przewiń do profilu firmy