Oferta pracy

Zmianowy Inżynier Automatyk

Mondelēz International w PolsceO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę!
Zmianowy Inżynier AutomatykNumer ref.: 107866

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń i instalacji w zakresie automatyki, zgodnie z wymaganiami technicznymi
  • Rozwijanie, testowanie i programowanie sterowników PLC oraz systemów sterowania SCADA
  • Zarządzanie pomiarami, przeglądami oraz kalibracjami zgodnie z wymogami prawa i wewnętrznymi procedurami
  • Stała współpraca w ramach Zespołu Utrzymania Ruchu celem eliminacji nieplanowanych postojów
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Zapewnienie właściwego poziomu materiałów technicznych i części zamiennych
  • Zarządzanie projektami automatyki i usprawnieniami dla podniesienia bezpieczeństwa, jakości, wydajności i obniżania kosztów
  • Udział w opracowywaniu standardów w zakresie konserwacji

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Allen Bradley, Siemens
  • Wykształcenie na poziomie inżyniera preferowane z kierunków mechaniki, elektroniki
  • Komunikacyjna znajomość języka angielskiego
  • Skłonność do pracy w trybie trzyzmianowym
  • Doświadczenie w programowaniu, sieciach przemysłowych oraz parametryzacji falowników
  • Uprawnienia elektryczne SEP minimum do 1kV
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy zarówno w grupie jak i indywidualnie

Poczęstuj się! Twoje benefity:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie Lean Management (Integrated Lean Six Sigma)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie pakietu MultiSport
  • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy
Więc jeśli chcesz wspólnie z nami wyznaczać globalne trendy w kategorii przekąsek, od możliwości idealnej kariery dzieli Cię jedno kliknięcie!
Poznań

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy