Oferta pracy

Zmianowy Kierownik Produkcji

BorgWarnerO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie, organizacja i doskonalenie pracy podległego zespołu pracowników

  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych

  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • Nadzór nad przestrzeganiem ustalonych standardów jakościowych i BHP, dyscypliny pracy, wydajności

  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację procesu produkcji pod kątem bezpieczeństwa, jakości, wydajności z zakresu działu produkcji

  • Zapewnienie realizacji przypisanych KPI

  • Współpraca z innymi działami m.in. przy uruchomieniach nowych produktów, procesów technologicznych i wprowadzaniu zmian

  • Nadzór i optymalizacja kosztów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu produkcyjnego

  • Wykształcenie wyższe (techniczne, zarządzanie produkcją lub pokrewne)

  • Wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją

  • Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym 12 godzinnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Praktyczna znajomość zasad Lean Manufacturing

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność organizacji pracy, egzekwowania wyników

  • Komunikatywność i umiejętność sprawnego podejmowania decyzji

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy